Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


NATALI models modelingová agentura
Aktuálně

Velká módní párty ve Fabricu!!!

17. 3. 2011
thumb_23.jpgNATALI models a Miss FANTOM Vás zvou 8.4.2011 do Clubu FABRIC Ostrava na Velkou módní párty, která potrvá až do rána!
Těšit se můžete na krásné finalistky Miss FANTOM v doprovodu sexy modelů. Slečny i pánové předvedou úžasnou street módu, neboli módu ulice, nezapomeneme ani na eleganci, no prostě bezva módní zážitek se značkami RESERVED, MONDO, CIPO & BAXX, FRANCES jeans a MANGO a DEICHMAN. Pomyslnou třešničkou na dortu bude přehlídka luxusního spodního prádla od značky DANIELA prádlo. Aby to nebyla jen přehlídka, ale skvělá show, kterou si za žádnou cenu nemůžete nechat ujít, se postará se svou jedinečnou choreografií Alexandra Uherková. Profesionální a originální vzhled předvádějících zajistí stylistka a vizážistka Sandra Vein s kadeřnicí Nikolou Kubenkovou.

Celou módní show bude uvádět DJ OZZY DE SANTE (DELUXE, PRAHA) a se zábavou a taneční párty až do rána mu bude pomáhat jeho o nic méně známý DJ JOSE MADEIRA.

DJ OZZY DE SANTE byl na začátku své kariéry ovlivněn styly jako house, techno, progresive house a hip hop, přes které se propracoval až po taneční scénu. Jako speaker se osvědčil i na tak prestižních akcích jako jsou Paparazzi, Playboy, Models Fashion,Tuning RC a řadu dalších.... V současné době je majitelem agentury Best Way Production, jako moderátor, djs a produkční. Také ho můžete vidět na Óčku, kde moderuje společně s týmem různé akce po celé ČR. Teď se chystá na Tour EU. Spolupracuje s agenturami Wiggo.cz, Techno.cz, SeeJay rádio atd. Za svou kariéru vystoupil po boku slavných českých i zahraničních jmen Tomcraft, Mario Ranieri, Remady, Tommy Rogers, Dj Nesquik, Michal Poliak, Lady Jany, Lucca. Vidět ho můžete v nejprestižnějších klubech ČR a teď i v zahraničí. Fabric, Mecca, Slady, Varna, Bonver, Music Land, Gimlet, Ďábelská Huť, Riverside, Dopler, Ministry of Fun... Více na www.idj.cz/dj-ozzy/, www.ockopraha.cz. Vydal oficiální promo CD House Of Nemesis Dangerous, Brazilie Summer, které zvedlo jeho popularitu ve spolupráci s mediálními partnery. Proto nepropásněte šanci vidět a slyšet DJ OZZY DE SANTE naživo 8.4.2011 v ostravském FABRICu!!!

Na akci ještě uvidíte unikátní vystoupení finalistky Miss Orient slečny Sabiny Świacové, která Vás přesvědčí, že i nějaké to kilo navíc může být neuvěřitelně sexy. Nezapomněli jsme ani na soutěže o zajímavé ceny a připravili jsme pro Vás bohatou tombolu. Ceny do tomboly věnoval Kulturní magazín FANTOM www.fan-tom.cz, multistylový obchod KINGSHOP, který nabízí oblečení, boty a doplňky pro mladé: styly jako Hip Hop, Emo, Gothic, Ska, Metal, Skate, Street, Rockabilly, Techno, Army, Punk atd. Nedílnou součástí KINGSHOP je TATOO a PIERCING studio, kde kromě tetování a piercingu nastřelují náušnice a malují hennou. Firma provozuje velmi úspěšný on-line server www.kingshop.cz. KINGSHOP je vlastně upgradovaná verze KOMBAJN SHOP v centru Ostravy a dodnes patří mezi největší a nejlépe zásobovaný obchod ve své kategorii v ČR. Součástí tombol jsou také slevové poukazy FRANCES jeans www.frances-jeans.cz a od ANGEL Reality www.angelreality.cz.

Velkou módní párty modelingové agentury Natali models podpoří Rádio KISS Morava www.kissmorava.cz a FABEX TV www.fabextv.cz.
Generálním partnerem je Xline Technology s.r.o. www.xline.cz.

AKCE: “Velká módní show a párty – až do ranních hodin”
KDE: Club FABRIC Ostrava www.fabric.cz
KDY: 8.4.2011/20:00 hodin
Vstupné: 120,- Kč
(vstupenky objednávejte na čísle +420 777 098 000, nebo mailem info@natalimodels.cz)

Více na: www.natalimodels.cz nebo www.missfantom.cz
www.deichmann-obuv.cz/site/cs/index.php
www.daniela-pradlo.cz
www.frances-jeans.cz
www.reserved.cz
www.mango.com
logo facebook   

Novinky

14. 3. 2013

Druhý casting NATALI models 3.4.2013 ve městě Příbor a opět v ateliéru u crazy fotografa Patrika Pavlačíka! Zájemci se registrujte na mp@natalimodels.cz .

10. 3. 2013

Od pátku 8.3.2013 do 24.5.2013 jsme již po páté spustili hlasování základního kola Miss FANTOM 2013! Takže vybírejte a posílejte sms hlasy svým favoritkám. Nezapomeňte, že postoupit do semifinále může jen 30 slečen :-)

7. 2. 2013

Casting NATALI models 6.3.2013 v ateliéru Patrika Pavlačíka v Příboře. Zájemci, ať se registrují na mail mp@natalimodels.cz.

3. 1. 2013

Od 1.1.2013 se můžeš registrovat do 5. ročníku Miss FANTOM 2013! Více na www.missfantom.cz

8. 4. 2012

NATALI models podporuje soutěž Zvíře roku 2012. Více na www.ceskazoo.eu
Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu