Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


NATALI models modelingová agentura
Aktuálně

Semifinálový casting Miss FANTOM 2012 v Rothschild Palace!!!

29. 5. 2012
thumb_28.jpgPro tento rok jsme velice poctěni, že můžeme mít casting semifinálové třicítky nádherných slečen Miss FANTOM 2012 v tak prestižních prostorech, jako jsou v Rothschild Palace v Ostravě – Vítkovicích. Casting proběhne hned ve dvou termínech a to 3.6. a 10.6.2012.
Palác známý dříve jako WERKS hotel byl postaven v roce 1887 podle architekta Hanse Ulricha. Již na začátku 20. století byl centrem společenského a obchodního života sloužící především všem obchodním návštěvám, které přijížděly do Vítkovických železáren. V hlavní budově se nacházela také kancelář průmyslníka a vlastníka Vítkovických železáren Salomona Meyera, svobodného pána Rothschilda. Kancelář je dosud dochována a restaurována. Budova z režného zdiva, vystavěná ve tvaru písmenu "U", byla v roce 1958 zapsána do seznamu kulturních památek ČR.

.

ROTHSCHILD Palace - to je především společenský sál pro 200 diváků nebo 160 míst s tanečním parketem pro společenské a firemní akce. Pro školení, prezentace výrobků apod. zde máme ještě 2 salónky o kapacitě 30 osob.
V suterénu je umístěna ROTHSCHILD vinárna s širokou nabídkou výborných jihoafrických, ale i moravských vín, koňaků a whisek osvědčených značek, ke kterým Vám budou servírovány nejkvalitnější uzeniny a sýry evropských výrobců. Nesmíme také opomenout velký výběr doutníků z celého světa.
ROTHSCHILD Palace Vám také mimo jiné nabízí i sportovní vyžití. Máme zde zcela nově otevřené Golfové INDOOROVÉ CENTRUM. Přijďte si k nám zahrát, vyzkoušet zcela nové prostředí a užít si luxusního nesezónního i sezónního tréninku. Těšíme se na Vás.
Budeme se těšit na Vaše první soukromé nebo pracovní posezení, sportovní relaxaci nebo společenskou akci, která Vám nabídne nezapomenutelný zážitek v prostorách kulturní památky a vy se k nám budete rádi vracet.
Tímto Vás už také zveme k návštěvě. Přijďte se přesvědčit.
Pro návštěvníky společenského domu je k dispozici hlídané parkoviště s 80 místy. Platí také pro hosty vinárny, baru i golfového indoorového centra. Parkoviště se nachází v zadním traktu komplexu - vjezd z Ruské ulice u tramvajové zastávky.
Více na: http://www.rothschild-palace.cz/


logo facebook   

Novinky

14. 3. 2013

Druhý casting NATALI models 3.4.2013 ve městě Příbor a opět v ateliéru u crazy fotografa Patrika Pavlačíka! Zájemci se registrujte na mp@natalimodels.cz .

10. 3. 2013

Od pátku 8.3.2013 do 24.5.2013 jsme již po páté spustili hlasování základního kola Miss FANTOM 2013! Takže vybírejte a posílejte sms hlasy svým favoritkám. Nezapomeňte, že postoupit do semifinále může jen 30 slečen :-)

7. 2. 2013

Casting NATALI models 6.3.2013 v ateliéru Patrika Pavlačíka v Příboře. Zájemci, ať se registrují na mail mp@natalimodels.cz.

3. 1. 2013

Od 1.1.2013 se můžeš registrovat do 5. ročníku Miss FANTOM 2013! Více na www.missfantom.cz

8. 4. 2012

NATALI models podporuje soutěž Zvíře roku 2012. Více na www.ceskazoo.eu
Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu