Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


NATALI models modelingová agentura
Aktuálně

Nenechte si ujít Velkou Módní Párty 2011!!!

7. 4. 2011
thumb_24.jpgModelingová agentura NATALI models a Miss FANTOM Vás srdečně zvou 8.4.2011 ve 20 hodin do FABRIC Clubu Ostrava na Velkou Módní Párty, která se ponese v rytmu DJ, latiny a orientu! Zaručujeme skvělou zábavu až do rána!
Krásné finalistky Miss FANTOM v doprovodu sexy modelů předvedou na molu módní show s nejnovějšími trendy pro jaro a léto 2011 a samozřejmě nebude chybět přehlídka ve spodním prádle! Uvidíte i Lucii Klukavou, finalistku Miss FANTOM 2010 a České Miss 2011.

Těšit se můžete na "STREET, ELEGANCE a BUSINESS" módu značek RESERVED, MONDO, CIPO & BAXX, MANGO a DEICHMAN. A co víc! K módní show bude neodmyslitelně patřit přehlídka smyslného a luxusního spodního prádla značky DANIELA prádlo.

Celým večerem nás bude provázet DJ OZZY DE SANTE (DELUXE, PRAHA) a skvělý taneční koktejl nám namíchá DJ JOSE MADEIRA!

Nezapomněli jsme ani na soutěže o zajímavé ceny a připravili jsme pro Vás bohatou tombolu. Ceny do tomboly věnoval Kulturní magazín FANTOM, měsíční časopis o všem, co se děje, plný programů a kuturních tipů podpořený webovýma stránkama www.fan-tom.cz. KINGSHOP věnoval do tomboly poukázky v hodnotě 1 000,-Kč do multistylového obchodu KINGSHOP (upgradovaná verze KOMBAJN SHOP v centru Ostravy), který nabízí oblečení, boty a doplňky pro mladé: styly jako Hip Hop, Emo, Gothic, Ska, Metal, Skate, Street atd. Nedílnou součástí KINGSHOP je TATOO a PIERCING studio, více na www.kingshop.cz. Součástí tomboly jsou také slevové poukazy od ANGEL Reality.

Celá módní show bude pod taktovkou choreografky Alexandry Uherkové. Profesionální a originální vzhled modelů zajistí stylistka a vizážistka Sandra Vein spolu s kadeřnicí Nikolou Kubenkovou.

Roztančit Vás v rytmu latinskoamerických tanců přijdou Ivo Havránek a Klára Bártová, oba tančí již 15 let a v soutěžním tanci dosáhli té nejvyšší mezinárodní laťky! A kdo miluje oheň v očích a vášeň v ladných bocích, si rozhodně přijde na své!

Svým kouzlem a charizmatem Vás učaruje orientální břišní tanečnice Sabina Świącová, tanečním jménem Sahira a Miss Orient Sympatie 2008. Přesvědčí Vás o tom, že i nějaké to kilo navíc může být neuvěřitelně sexy.

Velkou módní párty modelingové agentury Natali models mediálně podpoří Rádio KISS Morava www.kissmorava.cz a FABEX TV www.fabextv.cz.

Generálním partnerem je Xline Technology s.r.o. www.xline.cz.


Nenechte si tuto jedinečnou akci ujít!!!


AKCE: Velká módní párty
KDE: Club FABRIC Ostrava www.fabric.cz
KDY: 8.4.2011/20:00 hodin

Vstupné: 120,- Kč
(vstupenky objednávejte na čísle +420777098000, nebo mailem info@natalimodels.cz), nebo na místě Fabric

Více na: www.natalimodels.cz nebo www.missfantom.cz
www.deichmann-obuv.cz/site/cs/index.php
www.daniela-pradlo.cz
www.reserved.cz
www.mango.com
logo facebook   

Novinky

14. 3. 2013

Druhý casting NATALI models 3.4.2013 ve městě Příbor a opět v ateliéru u crazy fotografa Patrika Pavlačíka! Zájemci se registrujte na mp@natalimodels.cz .

10. 3. 2013

Od pátku 8.3.2013 do 24.5.2013 jsme již po páté spustili hlasování základního kola Miss FANTOM 2013! Takže vybírejte a posílejte sms hlasy svým favoritkám. Nezapomeňte, že postoupit do semifinále může jen 30 slečen :-)

7. 2. 2013

Casting NATALI models 6.3.2013 v ateliéru Patrika Pavlačíka v Příboře. Zájemci, ať se registrují na mail mp@natalimodels.cz.

3. 1. 2013

Od 1.1.2013 se můžeš registrovat do 5. ročníku Miss FANTOM 2013! Více na www.missfantom.cz

8. 4. 2012

NATALI models podporuje soutěž Zvíře roku 2012. Více na www.ceskazoo.eu
Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu