Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


NATALI models modelingová agentura
Aktuálně

FABRIC - Velká Módní Párty s nabitým programem

14. 4. 2011
thumb_25.jpgKdo nepřišel, může litovat! 8.4.2011 se ve Fabric Clubu konala Velká Módní Párty, nechyběli DJ, krásné modelky, sexy modelové ani latino dance s břišní tanečnící!

Modelingová agentura NATALI models a Miss FANTOM pořádali 8.4.2011 ve FABRIC Clubu Ostrava Velkou Módní Párty. Nechyběly finalistky Miss FANTOM a v doprovodu sexy modelů předvedli na molu neskutečnou módní show s nejnovějšími trendy pro jaro a léto 2011. Dobře laděná hudba, ladné a dlouhé nohy modelek a sexy zadečky modelů - to vše způsobilo, že se nejednomu divákovi či divačce v publiku zatajil dech. Při přehlídce spodního prádla nechyběly ani erotické kousky a oči mužů jen jiskřily. Návštěvou nás poctila i Lucie Klukavá, finalistka Miss FANTOM 2010 a České Miss 2011.

Spatřit jsme mohli módní novinky ve stylu "STREET, ELEGANCE, BUSINESS" značek RESERVED, MONDO, CIPO & BAXX, MANGO , DEICHMAN a spodní prádlo značky DANIELA prádlo.

Celým večerem nás provázeli vtipné komentáře DJe OZZY DE SANTEho a skvělý taneční hudbul nám mixoval DJ JOSE MADEIRA!

Nezapomněli jsme ani na soutěže o zajímavé ceny a napětí při losování jen stoupalo. Ceny do tomboly věnoval Kulturní magazín FANTOM, měsíční časopis o všem, co se děje, plný programů a kuturních tipů podpořený webovýma stránkama www.fan-tom.cz. KINGSHOP věnoval do tomboly poukázky v hodnotě 1 000,-Kč do multistylového obchodu KINGSHOP (upgradovaná verze KOMBAJN SHOP v centru Ostravy), více na www.kingshop.cz. Součástí tomboly byly také slevové poukazy na služby od ANGEL Reality v hodnotě až 15 000 Kč.

Skvělou choreografii pro módní show nacvičila s modely choreografka Alexandry Uherkové. Profesionální a originální vzhled všech předvádějících zajistila stylistka a vizážistka Sandra Vein spolu s kadeřnicí Nikolou Kubenkovou.

Roztančit Vás v rytmu latinskoamerických tanců přišli Ivo Havránek a Klára Bártová, kteří se tomuto tanci věnují již 15 let. Předveli nám divoký jive a romantickou rumbu. A kdo miluje oheň v očích a vášeň v ladných bocích, si rozhodně přišel rozhodně na své!

Svým kouzlem acharizmatem Vás pobavila orientální břišní tanečnice Sabina Świącová, tanečním jménem Sahira a Miss Orient Sympatie 2008. Určitě Vás přesvědčila o tom, že i nějaké to kilo navíc může být neuvěřitelně sexy a v divokých bubínkových rytmech dokázala své boky rozpohybovat do neuvěřitelných pozic.

Velkou módní párty modelingové agentury Natali models mediálně podpořilo Rádio KISS Morava www.kissmorava.cz a FABEX TV www.fabextv.cz.

Generálním partnerem se stal Xline Technology s.r.o. www.xline.cz

Více na: www.natalimodels.cz nebo www.missfantom.cz

www.deichmann-obuv.cz/site/cs/index.php
www.daniela-pradlo.cz
www.reserved.cz
www.mango.com


Více na:
http://www.fabric.cz


Záznam první část:

Záznam první část:logo facebook   

Novinky

14. 3. 2013

Druhý casting NATALI models 3.4.2013 ve městě Příbor a opět v ateliéru u crazy fotografa Patrika Pavlačíka! Zájemci se registrujte na mp@natalimodels.cz .

10. 3. 2013

Od pátku 8.3.2013 do 24.5.2013 jsme již po páté spustili hlasování základního kola Miss FANTOM 2013! Takže vybírejte a posílejte sms hlasy svým favoritkám. Nezapomeňte, že postoupit do semifinále může jen 30 slečen :-)

7. 2. 2013

Casting NATALI models 6.3.2013 v ateliéru Patrika Pavlačíka v Příboře. Zájemci, ať se registrují na mail mp@natalimodels.cz.

3. 1. 2013

Od 1.1.2013 se můžeš registrovat do 5. ročníku Miss FANTOM 2013! Více na www.missfantom.cz

8. 4. 2012

NATALI models podporuje soutěž Zvíře roku 2012. Více na www.ceskazoo.eu
Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu